Kepi.cz

Tak to sem byl kdysi já

Tak jak jste možná z názvu těchto stránek pochopili, říkají mi Kepi. Kromě toho, že jsem kdysi vyrostl, úspěšně vystudoval celých devět tříd základní školy a poté další tři úmorné roky na obchodce se mi podařilo dostat se na Mendelovu univerzitu.

V současnosti jsem členem Vývojového týmu univerzitního informačního systému Mendelovy univerzity a to mi také zabírá většinu mého času. Samozřejmě mám i další koníčky nebo spíše koně. Největším jsou bezesporu počítače a téměř všechno, co se jich týče. Jsem velký obdivovatel a nadšený uživatel operačního systému Linux. Většinu svého času se zabývám programováním webových aplikací. Volný čas :-) trávím tvorbou programů v jazycích Perl a občas i C, zkoušením a učením se nových věcí.

Mezi další, nepočítačové záliby patří americká občanská válka. Jsem členem České asociace americké občanské války (CACWA), která se zabývá poznáváním faktů o tomto konfliktu a rekonstrukcí života a bitev tohoto období. Dříve jsem také velmi hojně jezdil na čundry, v současnosti však už nějak mastňákovatím a nezbývá mě na ně moc času...


http://www.kepi.cz
Poslední aktualizace této stránky: 8. června 2005 v 10:51 hodin.
Vytvořil

Stránky běží na serveru: IglooNET.cz